093 177 52 04
Консультація
phone-icon
UA
UA
RU

Про нас

Ми зібрали команду фахівців з досвідом роботи від 10 років та стажем у компанії від 3х років. Майстри якими ми пишаємося

Якщо є досвід та необхідні інструменти, з деякими завданнями можна впоратися самостійно. Але часто для вирішення побутових завдань слід викликати майстри. електрика, сантехніка, тесляра, оздоблювальника. Адже не завжди під рукою є потрібні інструменти, часом важко вибрати необхідну деталь, та й часу після насиченого трудового дня та вечора у родинному колі катастрофічно не вистачає!

Виклик сантехніка додому – на що звернути увагу?

Сьогодні все більше компаній пропонують послуги сантехніка. Для клієнта переваги очевидні: відсутність побутових турбот та суттєва економія часу. Але як вибрати спеціаліста з більш ніж сотні пропозицій? По-перше визначтеся, що Вам потрібно. Так, якщо потрібно поміняти (встановити) лічильники на воду, а після – опломбувати їх у ЖЕКу, без документів від майстра Вам не обійтися. У цьому випадку варто замовляти послуги сантехніка додому від спеціалізованої фірми, яка має ліцензію та може надати її копію, акт виконаних робіт. Інша справа – Вам потрібно полагодити протікаючий бачок унітазу або замінити сифон. У цьому випадку ми радимо насамперед шукати слюсаря у Вашому районі. Тому що якщо потрібен сантехнік на Троєщині або Позняках, а їхати він буде з Правого берега, Ви втратите час та гроші (можливо, майстер візьме додаткову оплату за виїзд).

Послуги електрика – від чого відштовхуватися під час вибору?

  • 1. При включенні комп’ютера зникає світло в кімнаті?
  • 2. Потрібно перенести вимикач на іншу стіну?
  • 3. Потрібно повісити люстру, підключити бра?
  • 4. Задумали провести електрику в новобудові?

У цьому випадку Вам, без сумніву, потрібен електрик. Не ризикуйте і не лізьте самі до розеток та розподільчого щитка – за економію на виклик фахівця Ви можете поплатитися здоров’ям (або навіть життям). По Києву вартість робіт електрика плюс-мінус однаковий. Тому при виборі фірми-підрядника звертайте увагу на інші критерії.
Відгуки на сайті. Багато компаній мають сайти, але не на багатьох сайтах є відгуки. Адже коментарі – це справжнє джерело інформації! Звичайно, за умови, що там присутні як позитивні, так і негативні відгуки. Адже самі розумієте: за будь-якої роботи бувають діри. І дивно, якщо компанія, яка працює на ринку кілька років, не має жодного негативного коментаря.
Можливість оперативно додзвонитися до фахівців у випадку НП. Викликаєте електрика в робочий день, але всі телефони мовчать? Компанія, що поважає себе, повинна передзвонити в цьому випадку до клієнта через 10-15 хвилин. Так і ніяк інакше. Теж саме і з формою он-лайн замовлення. Замовили виклик електрика Шулявкою через таку форму? З Вами зобов’язані зв’язатися – і не через добу-дві, а не більше, ніж за півгодини-годину.
Гарантія. Уточніть, чи компанія відповідає за послуги електрика? Це важливо, адже потрібно розуміти, що доведеться робити, куди звертатися, якщо якість послуги виявиться низькою?

Чоловік на годину – домашній майстер на різного роду дріб’язок!

Сьогодні під послугою «Чоловік на годину» у Києві пропонують послуги спеціаліста будь-якої спрямованості – від сантехніка та електрика до тесляра та майстра з ремонту меблів. У нашому ж розумінні домашній майстер – це спеціаліст, який виконує дрібну роботу по дому: вставити замок у двері, полагодити дверцята в тумбочці, повісити карниз або дзеркало у ванній. За великим рахунком з цим легко може впоратися сусід, знайомий, родич. словом той, хто має бажання, елементарні знання-вміння та необхідний інструмент. Але якщо Ви замовляєте послуги у спеціалізованої фірми, поцікавтеся, чи безкоштовний виїзд майстра у Ваш район (пам’ятаєте приклад: потрібно «підтягнути» дверцята шафи на Оболоні, а чоловік на годину їде з Лісового?). До речі про ціни. Під час замовлення майстра оператор назвав вартість роботи? Досить часто диспетчери посилаються на майстри – мовляв, на об’єкті буде видно, скільки коштуватиме робота. Це хитрий підхід, але неприйнятний для Вас. нехай оператор хоч би озвучити цінові рамки. Від і до. Потрібен тямущий тесляр на Політеху? Шукайте тверезого сантехніка на Відрадному? Бажаєте викликати хорошого електрика у Голосіївському районі? Не зволікайте – дзвоніть нам!

Наша команда

Ми зібрали команду фахівців з досвідом роботи від 10 років та стажем у компанії від 3х років.Майстри якими ми пишаємося

Дмитро Іванов

Досвід: 12 років
Виконано замовлень: 698

Майстерків Валерій

Досвід: 9 років
Виконано замовлень: 890

Сергій Єфремов

Досвід: 10 років
Виконано замовлень: 512

Тетяна Новікова

Досвід: 8 років
Виконано замовлень: 212

Чому ми №1?

95% наших клієнтів приходять до нас за рекомендаціями

Досвід

У нас працюють найкращі майстри з досвідом роботи понад 8 років.

Ціна

Ми пропонуємо найдоступніші ціни на послуги майстрів.

Час прибуття

При необхідності ми можемо приїхати до Вас на адресу протягом 1 години.

Гарантія

На всі наші роботи ми надаємо 1 рік гарантії якості.

Постійна співпраця

Більше 95% наших клієнтів стають постійними і радять нас іншим.

Клієнти

У нас є понад 12987 задоволених нашими послугами клієнтів.

Відгуки клієнтів

Ми належимо до кожного замовлення з професійною якістю, тому всі наші клієнти задоволені зробленою роботою

Робота в повному обсязі була виконана у найкоротші терміни з мінімально необхідними витратами та максимально акуратно. У квартирі було замінено весь трубопровід (від лічильників до миття, прання, ванної, умивальника, бойлера та унітазу), встановлено бойлер.
Дякуємо за акуратність, чіткість у роботі. Усі процеси було зроблено якісно, грамотно, професійно. Багато співробітників дали корисні поради, якими ми скористалися. Сподіваємося, що нічого не треба буде переробляти чи виправляти
Хочу подякувати керівництву компанії за те, що безкоштовно полагодили моєму батькові ветерану ВОВ холодильник! Дякую за те, що є такі люди, як Ви! Я думала, такого вже не буває у сучасному світі! Процвітання Вам!